Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/starter8/autocentrumjacex.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/jch-optimize.php/dir.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/starter8/autocentrumjacex.pl/:/home/klient.dhosting.pl/starter8/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/starter8/autocentrumjacex.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/classes/JchOptimizeLoader.php on line 137
Warsztat samochodowy Auto Centrum Jacex z certyfikatem ISO 9001
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • LEGALIZACJA TACHOGRAFU

    banner

Warsztat i serwis samochodowy

Nasz warsztat samochodowy oferuje szeroką i kompleksową gamę usług. Korzystanie z naszej fachowej pomocy pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas i pieniądze, a gwarancję jakości i satysfakcji zapewnia przyznany nam certyfikat ISO 9001. Chcąc zapoznać się wizualnie z należącymi do nas warsztatami samochodowymi zapraszamy do odwiedzenia galerii.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego warsztatu samochodowego?

Wybierając jeden z naszych warsztatów samochodowych, klienci otrzymują książeczki serwisowe Premio. Zakładamy je każdemu, kto skorzysta z usług naszego zakładu oraz wpisujemy w nich wykonane naprawy, w tym zamontowane i wymienione części. Ma to niebagatelne znaczenie na przykład przy późniejszym zbyciu pojazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do odwiedzenia naszego warsztatu w Koszalinie lub Kołobrzegu.