• banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • LEGALIZACJA TACHOGRAFU

    banner

Kontakt z Auto Centrum Jacex

Mechanika pojazdowa w Koszalinie i Kołobrzegu

Sprawnie i rzetelnie wykonujemy prace związane z naprawą samochodów. Dzięki diagnostyce komputerowej jesteśmy w stanie ekspresowo wykryć przyczynę każdej usterki. Nasi mechanicy i elektromechanicy serwisują wszystkie układy samochodowe, w tym rozrząd, układ hamulcowy, układ zawieszenia i klimatyzację.

Zapraszamy na przeglądy podstawowe i okresowe! Prowadzimy także profesjonalny serwis opon, w którym oferujemy ekspresową wymianę opon i inne usługi obejmujące naprawę ogumienia.

Zajmujemy się również sprzedażą opon do samochodów osobowych i dostawczych oraz świadczymy wiele innych usług, w tym pomoc drogową. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertami promocyjnymi naszego centrum autonaprawy.
Warsztat samochodowy Jacex posiada dwie siedziby. Jedna z nich znajduje się w Kołobrzegu, natomiast druga, wraz ze stacją kontroli pojazdów, w Koszalinie.

Szczegółowe dane kontaktowe umieszczone są niżej. Mechanika samochodowa to nasza pasja, dlatego indywidualnie i z dużym zaangażowaniem podchodzimy do realizacji każdego zlecenia.

 

Skontaktuj się z nami przez formularz

ul. Bałtycka 32
78-100 Kołobrzeg
Tel.: 94 351 62 82  ,  502 733 298

ul. Bohaterów Warszawy 32a
75-211 Koszalin
Tel.: 94 348 60 27   ,   604 233 770

 

 

Wyświetl większą mapę
Wyświetl większą mapę