Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl/starter8/autocentrumjacex.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/jch-optimize.php/dir.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/starter8/autocentrumjacex.pl/:/home/klient.dhosting.pl/starter8/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/starter8/autocentrumjacex.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/classes/JchOptimizeLoader.php on line 137
Elektromechanika i serwis klimatyzacji samochodowej
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • LEGALIZACJA TACHOGRAFU

    banner

Galeria centrum mechaniki pojazdowej Jacex

W naszym bogato wyposażonym salonie znajdziecie Państwo niezbędne części zamienne, akumulatory,  opony i płyny eksploatacyjne. Nowoczesny i doskonale wyposażony warsztat samochodowy z pewnością zrobi na Państwu wrażenie. Pomoc techniczna udzieli fachowej i rzetelnej porady.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających wnętrza naszych warsztatów samochodowych w Koszalinie i Kołobrzegu oraz serwisu opon.

Autonaprawa Koszalin – galeria warsztatu

Oto zdjęcia naszego warsztatu mechaniki pojazdowej w Koszalinie. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco w zakresie nowości pojawiających się w branży motoryzacyjnej.

 

Koszalin

Autonaprawa Kołobrzeg – galeria warsztatu

Poniżej mogą Państwo zobaczyć fotografie z naszego warsztatu mechaniki pojazdowej w Kołobrzegu. Doskonałe zaplecze technologiczne oraz świetnie przeszkolona kadra mechaników stanowią o naszym sukcesie. Sprawnie i skutecznie naprawiamy wszelkie usterki.

 

Kołobrzeg

Naszym klientom służymy fachowym doradztwem obejmującym serwis i właściwą eksploatację auta. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.