• banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • LEGALIZACJA TACHOGRAFU

    banner

Galeria centrum mechaniki pojazdowej Jacex

W naszym bogato wyposażonym salonie znajdziecie Państwo niezbędne części zamienne, akumulatory,  opony i płyny eksploatacyjne. Nowoczesny i doskonale wyposażony warsztat samochodowy z pewnością zrobi na Państwu wrażenie. Pomoc techniczna udzieli fachowej i rzetelnej porady.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających wnętrza naszych warsztatów samochodowych w Koszalinie i Kołobrzegu oraz serwisu opon.

Autonaprawa Koszalin – galeria warsztatu

Oto zdjęcia naszego warsztatu mechaniki pojazdowej w Koszalinie. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco w zakresie nowości pojawiających się w branży motoryzacyjnej.

 

Koszalin

Autonaprawa Kołobrzeg – galeria warsztatu

Poniżej mogą Państwo zobaczyć fotografie z naszego warsztatu mechaniki pojazdowej w Kołobrzegu. Doskonałe zaplecze technologiczne oraz świetnie przeszkolona kadra mechaników stanowią o naszym sukcesie. Sprawnie i skutecznie naprawiamy wszelkie usterki.

 

Kołobrzeg

Naszym klientom służymy fachowym doradztwem obejmującym serwis i właściwą eksploatację auta. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.